LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: node
mk: јазол
