LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Explanation or submission guidelines
mn: Тайлбар эсвэл шилжүүлэх заавар

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Time
mn: Цаг

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: node
mn: зангилаа

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
