LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Explanation or submission guidelines
ne: वर्णन वा दाखिलाका मार्गदर्शनहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: node
ne: नोड

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
