LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Explanation or submission guidelines
nl: Uitleg of indienrichtlijnen

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Time
nl: Tijd

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Event
nl: Evenement

en: Current
nl: Huidige

en: Start
nl: Begin

en: Pattern
nl: Patroon

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Usage
nl: Gebruik

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: About
nl: Over

en: Notification
nl: Melding

en: Web services
nl: Webservices

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
nl: Weet u zeker dat u het inhoudstype %type wilt verwijderen?

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
nl: Ongeldige systeemnaam. Voer een andere naam in dan %invalid.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: The time that the node was created.
nl: Het tijdstip waarop de node is aangemaakt.

en: The time that the node was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de node voor het laatst werd bewerkt.

en: Add notification
nl: Melding toevoegen
