LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Development
az: Develop

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Explanation or submission guidelines
az: İzah və ya təqdimetmə qaydaları

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Time
az: Vaxt

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Current
az: Hazırkı

en: node
az: material

en: Pattern
az: Nümunə

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
az: Yanlış maşın tərəfindən oxuna bilən ad. %invalid -dən başqa ad daxil edin.
