LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Development
be: Распрацоўка

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Explanation or submission guidelines
be: Тлумачэнні ці інструкцыі, што тычацца дасылкі матэрыялаў

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Time
be: Час

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Current
be: Бягучы

en: node
be: матэрыял

en: Start
be: Пачатак

en: Authored on
be: Дата:

en: About
be: Аб

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
be: Вы ўпэўнены ў тым, што жадаеце выдаліць тып змесціва %type?

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
be: Непрыгоднае для счытвання машынай імя. Увядзіце імя, адрознае ад %invalid.
