LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Explanation or submission guidelines
et: Sisutüübi selgitus või kaastöö lisamise juhised

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Time
et: Aeg

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Event
et: Sündmus

en: Current
et: Praegune

en: node
et: postitus

en: Start
et: Algus

en: Pattern
et: Muster

en: Notifications
et: Teated

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: Timeline
et: Ajajoon

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
et: Kas soovid kindlasti kustutada sisutüübi %type?

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
et: Ebakorrektne masinloetav nimetus. Sisesta nimetus, mis erineb sellest: %invalid.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: The time that the node was created.
et: Sisuelemendi loomise aeg.

en: The time that the node was last edited.
et: Sisuelemendi viimase muutmise aeg.
