LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Explanation or submission guidelines
gl: Explicación ou directrices de publicación

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Time
gl: Hora

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Event
gl: Evento

en: Current
gl: Actual

en: node
gl: nodo

en: Start
gl: Comezo

en: Pattern
gl: Patrón

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Web services
gl: Servizos web

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
gl: Está seguro de querer eliminar o tipo de contido %type?

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
gl: Nome de sistema non válido. Indique un nome distinto de %invalid.

en: Add @name notification
gl: Engadir notificación @name
