LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Development
jv: Pangembangan

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Explanation or submission guidelines
jv: Katrangan utāwā petunjuk pengiriman

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Time
jv: Wektu

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Current
jv: Saiki

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: About
jv: Ngenani

en: Web services
jv: Layanan web

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak tipe kontén %type?

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
jv: Jeneng kewaca-mesin ora sah. Leboknā jeneng liya seliyané %invalid.
