LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Explanation or submission guidelines
lv: Paskaidrojums vai ievietošanas vadlīnijas

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Time
lv: Laiks

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Event
lv: Notikums

en: Current
lv: Pašreiz

en: node
lv: mezgls

en: Start
lv: Sākt

en: Pattern
lv: Modelis

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Web services
lv: Web servisi

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst satura veidu %type?
