List Formatter (8.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: List
ca: Llistat

en: Fields
ca: Camps

en: List type
ca: Tipus de llista

en: and
ca: i

en: Header 1
ca: Capçalera 1

en: Header 2
ca: Capçalera 2

en: Trim link text length
ca: Retalla la longitud del text de l'enllaç

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
ca: Deixeu-ho en blanc per permetre longitud del text d'enllaç sense límit.
