List Formatter (8.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: List
da: Vis

en: Fields
da: Felter

en: List type
da: Listetype

en: Paragraph
da: Afsnit

en: and
da: og

en: Trim link text length
da: Beskær link-tekstens længde

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
da: Lad feltet stå tomt for at tillade link-tekster med ubegrænset længde.
