List Formatter (8.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: List
hu: Lista

en: Fields
hu: Mezők

en: List type
hu: Lista típusa

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: and
hu: és

en: Div
hu: Szakasz

en: Header 1
hu: Fejléc 1

en: Header 2
hu: Fejléc 2

en: Header 3
hu: Fejléc 3

en: Trim link text length
hu: Hivatkozásszöveg hosszának csonkolása

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
hu: Üresen hagyva a hivatkozásszöveg hossza nem lesz korlátozva.
