List Formatter (8.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: List
tr: Liste

en: Fields
tr: Alanlar

en: List type
tr: Liste tipi

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: and
tr: ve

en: Open links in new window
tr: Bağlantıları yeni pencerede aç

en: Trim link text length
tr: Bağlantı metni uzunluğunu kırp

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
tr: Sınırsız bağlantı metni uzunluklarına izin vermek için boş bırakın.
