List Formatter (8.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Fields
az: Sahələr

en: List type
az: Siyahı növü

en: and
az: və

en: Trim link text length
az: Link mətninin uzunluğunu kəsin

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
az: Limitsiz link mətn uzunluğuna icazə vermək üçün boş buraxın.
