List Formatter (8.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: Fields
et: Väljad

en: List type
et: Loendi liik

en: and
et: ja

en: Trim link text length
et: Lühenda lingi teksti pikkust

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
et: Jäta tühjaks, et lubada piiramatut lingi teksti pikkust.
