List Formatter (8.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: List
fi: Lista

en: Fields
fi: Kentät

en: List type
fi: Listan tyyppi

en: and
fi: ja

en: Trim link text length
fi: Lyhennä linkkitekstin pituutta

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
fi: Jätä tyhjäksi salliaksesi kaikenpituiset linkkitekstit.
