List Formatter (8.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: List
fr: Lister

en: Fields
fr: Champs

en: List type
fr: Type de liste

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: and
fr: et

en: Header 1
fr: En-tête 1

en: Header 2
fr: En-tête 2

en: Header 3
fr: En-tête 3

en: Trim link text length
fr: Longueur de coupe du texte du lien

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
fr: Laisser vide pour ne pas limiter la longueur du texte.
