List Formatter (8.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: List
he: רשימה

en: Fields
he: שדות

en: List type
he: סוג רשימה

en: and
he: וגם

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
he: השאירו ריק כדי לאפשר אורך בלתי מוגבל לטקסט הקישור.
