List Formatter (8.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: List
id: Daftar

en: Fields
id: Bidang isian

en: List type
id: Jenis daftar

en: and
id: dan

en: Trim link text length
id: Panjang potong link teks

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
id: Biarkan kosong untuk memungkinkan teks link tak terbatas panjangnya.
