List Formatter (8.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: List
ja: リスト

en: Fields
ja: フィールド

en: List type
ja: リスト形式

en: and
ja: かつ

en: Trim link text length
ja: リンクテキストをトリミングする文字数

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
ja: リンクテキストの長さを無制限にする場合は空欄にします。
