List Formatter (8.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: and
lt: ir

en: Trim link text length
lt: Apkarpyti nuorodos teksto ilgį

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
lt: Palikite tuščią, kad leistumėte neribotą nuorodos teksto ilgį.
