List Formatter (8.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Fields
nl: Velden

en: List type
nl: Lijsttype

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: and
nl: en

en: Open links in new window
nl: Links in nieuw venster openen

en: Header 2
nl: Kop 2

en: Header 3
nl: Kop 3

en: Trim link text length
nl: Lengte linktekst inkorten

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
nl: Laat leeg om een onbeperkt aantal tekens te gebruiken.
