List Formatter (8.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: List
pt: Lista

en: Fields
pt: Campos

en: List type
pt: Tipo de lista

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: and
pt: e

en: Open links in new window
pt: Abrir links em nova janela

en: Header 1
pt: Cabeçalho 1

en: Header 2
pt: Cabeçalho 2

en: Trim link text length
pt: Limitar comprimento do texto de link

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
pt: Deixe em branco para permitir comprimentos de texto do link ilimitados.
