List Formatter (8.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: List
ru: Список

en: Fields
ru: Поля

en: List type
ru: Тип списка

en: Paragraph
ru: Параграф

en: and
ru: и

en: Comma separated list
ru: Разделённый запятыми список

en: Header 1
ru: Заголовок 1

en: Header 2
ru: Заголовок 2

en: Header 3
ru: Заголовок 3

en: Trim link text length
ru: Сокращать длину текста ссылки

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
ru: Для снятия ограничения на длину текста самой ссылки оставить пустым.
