List Formatter (8.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: List
sv: Lista

en: Fields
sv: Fält

en: List type
sv: Typ av lista

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: and
sv: och

en: Header 1
sv: Sidhuvud 1

en: Header 2
sv: Sidhuvud 2

en: Trim link text length
sv: Korta ned längd på länktext

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
sv: Lämna tomt för att tillåta oändliga längder på länktext.
