List field predefined options (2.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Fields
de: Felder

en: Georgia
de: Georgien

en: California
de: Kalifornien

en: Allowed values
de: Zulässige Werte

en: Plugin ID
de: Plugin-ID
