List field predefined options (2.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Custom
sv: Anpassad

en: Fields
sv: Fält

en: Georgia
sv: Georgien

en: California
sv: Kalifornien

en: New Mexico
sv: Nya Mexiko

en: Allowed values
sv: Tillåtna värden

en: District Of Columbia
sv: Columbiadistriktet

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
