List field predefined options (3.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Custom
sk: Vlastná

en: Fields
sk: Polia

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: Allowed values
sk: Povolené hodnoty

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
