Listing page (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: View
az: Görünüş

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Link settings
az: Link parametrləri
