Listing page (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: None
de: Keine

en: View
de: Ansicht

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Default value
de: Standardwert

en: Link settings
de: Link-Einstellungen
