Listing page (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: None
it: Nessuno

en: View
it: Visualizza

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Link settings
it: Impostazioni link
