Listing page (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: None
nl: Geen

en: View
nl: Weergeven

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Link settings
nl: Linkinstellingen
