Listing page (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: View
pt: Mostrar

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Link settings
pt: Configurações de ligação
