Listing page (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: None
sv: Ingen

en: View
sv: Visa

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Link settings
sv: Inställningar för länk
