Listing page (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: None
uk: Немає

en: View
uk: Перегляд

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Default value
uk: Базове значення

en: Link settings
uk: Налаштування посилання
