Listing page (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: View
ar: عرض

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Link settings
ar: اعدادات الرابط
