Listing page (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: None
da: Ingen

en: View
da: Vis

en: Content type
da: Indholdstype

en: Default value
da: Standardværdi

en: Link settings
da: Indstillinger for link
