Listing page (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: None
es: Ninguno

en: View
es: Ver

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Link settings
es: Configuración de enlaces
