Listing page (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: None
et: Puudub

en: View
et: Kuva

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Link settings
et: Lingi seaded
