Listing page (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: View
fi: Näytä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Link settings
fi: Linkkiasetukset
