Listing page (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: View
fr: Voir

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Link settings
fr: Paramètres du lien
