Listing page (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: None
he: ללא

en: View
he: צפיה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Link settings
he: הגדרות קישור
