Listing page (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: None
hu: Nincs

en: View
hu: Megtekintés

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Link settings
hu: Hivatkozásbeállítások
