Listing page (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: None
id: Tiada

en: View
id: Lihat

en: Content type
id: Jenis konten

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Link settings
id: Pengaturan tautan
