Listing page (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: None
ja: なし

en: View
ja: ビュー

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Link settings
ja: リンク設定
