Listing page (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: None
lv: Nav

en: View
lv: Skatīt

en: Content type
lv: Satura veids

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Link settings
lv: Saites iestatījumi
