Listing page (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: None
pl: Brak

en: View
pl: Widok

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Link settings
pl: Ustawienia odnośnika
