Listing page (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None
ro: Nimic

en: View
ro: Afișează

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Link settings
ro: Setările legăturii
