Listing page (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: None
ru: Нет

en: View
ru: Просмотр

en: Content type
ru: Тип материала

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Link settings
ru: Настройки ссылки
